Üle 35 aasta metallitöötlemise kogemust

AP_AinPalo
Saame tuttavaks, minu nimi on Ain Palo. Olen Aini Metallitooted OÜ ja Aini Puit OÜ üks juhatuse liige. 7 aastat tagasi tegime naisega oma esimese perefirma. Alguses olid meie firma  kasutada ainult 80 m² suurused ruumid, kus paari töölisega sai täidetud sissetulnud tellimusi. 2013. aastal alustasime tootmisega meie teises firmas, Aini Puit OÜ-s ja nüüdseks on firmade kasutada 800 m² tootmispind.

Aitame oma suurtele kogemustele tuginedes valmistada just Teie eramule, asutusele sobiva aia-värava-rõdupiirde-trepi-mööblieseme. Iga Teie tellimus esitab väljakutse ja annab meile kogemuse, mis rikastab mõlemat osapoolt. Soovime teha head koostööd oma kliendiga ja kanda läbi oma toodete Teieni ainult positiivset energiat.

Ajatelg

 • 2015 - .... mootorvoodite karkasside tootmine

  Alates 2015 aastast toodame ka Eestisse mootorvoodite karkasse.

 • 2014 - .... erinevad tellimustööd Eesti, Rootsi ja Soome

  Käesoleva ajani erinevate tellimustööde tegemine: trepi- ja rõdupiirded ning suurköökide sisustus.

 • 16.03.2011 - Aini Puit OÜ loomine

  Aini Metallitooted OÜ-s valmistame erinevad metallraamid, metallist jalad, millele siis puidufirmas kinnitada liimpuidust plaadid: erineva kõrgusega pukid, lauad, voodid.
  Valmistame Soome 24 erinevat mõõtu puidust mööblikarkasse.

 • 2010-2013 reopuhastusjaamade ehitamine ja rekonstrueerimine

  • Kuni 2013 aasta lõpuni ehitasime ja rekonstrueerisime Skanska AS-iga reoveepuhastusjaamu üle Eesti, keevitades roostevabast terasest torustikke.
  • 2010.a. hakkasime valmistama ehituslikke metallkonstruktsioone.

 • 27.07.2009 - Aini Metallitooted OÜ algus

  Tootmisega alustasime 80 m2 pinnal. Valmistasime mustast metallist erinevaid metallkonstruktsioone: aiad, väravad, rõdupiirded. Samuti 1- ja 2-talatreppe ning keerdtreppe ja käsipuid. Roostevabast terasest valmistasime erinevat köögisisustust: riiulid, tööpinnad, kraanikausid, lauad.

Aini Metallitooted OÜ algus aastal 2009